Anasayfa / Konut Projeleri / Vadikoru’da inşaat başladı

Vadikoru’da inşaat başladı

Invest İnşaat, İstanbul Ayazağa’da  hayata geçireceği Vadikoru projesiyle konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma bir proje ortaya koyuyor. 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari ünitenin yer aldığı projede inşaat çalışmaları başladı.

Vadikoru‘da 67 ila 190 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin metrekare fiyatları 8.500 TL’den başlıyor. Konut metrekareleri ise, 1+1’ler 67 ila 85 metrekare, 2+1’ler 105 ila 159 metrekare, 3+1’ler de 177 ila 191 metrekare arasında değişiyor.

BÖLGENİN EN DEĞERLİSİ

Ayazağa’nın geleceğine ve potansiyeline inandıklarını belirten Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, “Üç tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili olan Vadikoru projemizi 20 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriyoruz. 200 milyon TL’lik yatırım ile sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru, Ayazağa bölgesinin en değerli projelerinden biri olacak. Doğa ve kent yaşamı arasında modern bir köprü olan projemiz 5 bloktan oluşuyor. Bu bölge, Levent – Maslak – Nişantaşı gibi İstanbul’un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde konumlanıyor. Sektördeki yatırımlarımızın büyük kısmını Ayazağa ve çevresinde yoğunlaştırdık. Yaklaşık 10 yıllık bir süre içinde Ayazağa’da faaliyet göstermeye devam edeceğiz” dedi.

ÇEVRECİ PROJE

İki adet ofis blokunda 84 adet bağımsız ofisin yer aldığı projede, her katın 6 bağımsız bölümden oluşmasının yanında 133 ve 257 metrekare aralığında ofisler sunuluyor. Yola cepheli 12 adet ticari birimlerinde ise, 278 metrekare ile 1.484 metrekare aralığında seçenekler sunuluyor.

EN İYİ MİMARİ OFİS ÖDÜLÜ

Vadikoru’nun ofis blokları International Property Awards 2017- 2018’nin Avrupa ayağı olan European Property Awards’da ödüle layık görüldü.

İlginizi Çekebilir

Sinpaş Aqua City Bursa

Sinpaş Kent Yatırımları, İstanbul’daki projesi Aqua City konseptini Bursa‘ya taşıyor. 7 blok 508 daireden oluşacak. Sinpaş ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir