Anasayfa / Emlak Gündem / Bursa’da ilk yıl ayda 1000 TL’ye ev ve işyeri sahibi olmak mümkün

Bursa’da ilk yıl ayda 1000 TL’ye ev ve işyeri sahibi olmak mümkün

Turyap Holding tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na olan ev ve işyerlerinin satışına başlandı.

Eski Bursa’nın yeni Bursa’ya hediyesi olan Osmangazi’de; yaşamın başladığı Botanik 224,Yükselen Park, Atış Premium Projelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait teslime ve tapu devrine hazır 2+1, 3+1, 4+1 daireler ve 40 m2’ den 217 m2’ ye değişen cadde üstü ticari gayrimenkuller satışa sunuldu.

Şehrin merkezi referans noktalarına yakın bir konumda olması sebebiyle Bursa dışındaki birçok ilden ve hatta yurtdışından da talep gören projelerin kurumsal satışı Turyap Holding tarafından yürütülüyor.  Teslime ve tapu devrine hazır Yerleşim ve yaşamın başladığı, emlak vergisi, KDV, tapu alım satım harç muafiyetlerine sahip projelerde Turyap tarafından satışa sunulan gayrimenkullerin tümü teslim ve tapu devrine hazır. 154 bin TL ile 430 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan konutların yanı sıra cadde üstü mağaza ve dükkanlar da 295 bin’den başlayan fiyatlarla şatışta.

Yatırım fırsatı Tapu devrine, teslime, yerleşim ve yaşama hazır olan projelerde “ ticari ünite ve konut “  talebini avantajlı değerler ile devir etme olanağı ve hemen kiraya vererek, kira değerinin de alıma katkı olanağı bulunmaktadır.

Bölgesel olanaklar 3 farklı Proje kapsamında sunulan; çocuk oyun parkları, yüzme havuzları, kapalı – açık otopark alanlarının yanı sıra, bölgenin hizmetinde olan modern Pazar Alanı, 1 adet Okul Alanı, İbadet Alanı, Sosyal Kültürel Tesis Alanı, Sağlık Tesisi Alanı, araç, yaya-bisiklet yolu ve açık otopark, kamuya açık yüzme havuzu, yeşil alan, Spor Tesis Alanı, Yurt Alanı ve hizmete açılan/açılmakta olan Alışveriş caddelerinde mağazalar, cafe – restauran ve marketler bölgede yerleşim tercihinde bulunanlara her türlü kent hizmetini getirmektedir. Ayda 1000 TL ile ister ev ister işyeri sahibi olma imkanı   Kredi Kartı ile “ön teminat bedeli“ ödeme olanağı sunulan projelerde, 1.000-TL ön teminat bedeli kredi kartı ile ödenebilmektedir. Ön teminat bedelini takiben 15 gün içinde %25 peşinatın ödeneceği alımlarda; peşinat ödemesini takiben gayrimenkul teslim edilmekte,  23 ay boyunca kira bedeli gibi ayda 1.000-TL’  ödenerek mal sahibi olunurken kalan bakiye 24. Ay nakden/defaten ve/veya mortgage kredi olanakları ile kapatılabilinmektedir.

Vade opsiyonlarında; 24 aylık süreç için yasal faiz uygulanmaktadır.   Bursa dışından da yoğun talep var Pazarlama ve Satıştan sorumlu Turyap Holding İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; Bursa nüfusunun son 10 yılda 500 bin arttığına, yıllık yaklaşık  %2 artışın süreklilik gösterdiğine ve kentin sanayi özelliğine dikkat çekerek, yaşam ve yatırım değeri ile tekrarı olmayacak bu fırsatın değerlendirilmesini öneriyor.

Özdemir; Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ait Botanik 224, Yükselen Park Atış Premium projelerinde ilk kez satışa sunulan “ konut ve  ticari alanlara “ Bursa yerleşik halkı dışında şu illerden de talep geldiğini belirtiyor; Erzurum, Balıkesir, Eskişehir, Elazığ, Samsun, Muş, Artvin, Bilecik. Öte yandan Türkiye’nin çeşitli illerinin yanı sıra  Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi Körfez ülkelerinden talep gelmesi bekleniyor.

Projenin detaylarına dair; Projeler alanında konumlu “TURYAP HOLDİNG Projeler Satış Ofisi ziyaret edilerek ve/veya www.turyap.com.tr, 444 2 780’ den bilgi alınabilir.

 

İlginizi Çekebilir

Konut alacaklara uyarı: ‘Elinizi çabuk tutun’

Sektörün ihtiyacı olan desteklerin peş peşe gelmeye başladığını söyleyen Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir